Четвер, Серпень 11, 2016 - 13:15

Як Сапожка та депутатів вмовляли виділити кошти на початок проектування школи (ВІДЕО)

За ініціативи Ірини Веремчук депутати «більшості» спромоглися з 52 млн грн виділити півтора мільйони на проект школи.
фото: Анатолій Гаркуша
За ініціативи Ірини Веремчук депутати «більшості» спромоглися з 52 млн грн виділити півтора мільйони на проект школи.

На черговій 17-й сесії Броварської міської ради під час розгляду 53-го питання про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 12.01.2016 року депутат від «Солідарності» Ірина Веремчук нагадала про обіцянку Ігоря Сапожка виділити кошти на проект школи. «Чому ми зараз при перевиконанні бюджету в 52 мільйони, не закладаємо 2,5 млн грн на проектування школи на Симоненка за «Епіцентром»?» - поцікавилась депутат в мера Броварів. У свою чергу Сапожко відповів, що кошти на проект школи нададуть інвестори – забудовники V мікрорайону.

Насправді ж на проект школи вартістю 4 млн грн забудовники «Діаманту» (вони ж - інвестори) готові виділити не більше 500 тис. грн, про що також зазначила Ірина Веремчук. Ігор Сапожко запевнив, що півмільйона від інвесторів проектантам виділяється спочатку на перший етап розробки проекту школи, а у вересні, оскільки будівництво ЖБК «Діаманту» відбувається з порушеннями, варто очікувати додаткових фінансових надходжень. Крім того, мер запропонував почекати до 1 вересня, і вже тоді за необхідності зібрати позачергове засідання, щоб розподілити кошти на проект.

Проте депутати «Солідарності» не погодились на чергове примарне «завтра», якщо з’явилася можливість зрушити питання побудови школи вже сьогодні. Веремчук вкотре нагадала керманичу Броварів, що в класах через брак місць навчаються по 37 дітей в дві зміни.

Після досить емоційного виступу Валерія Іваненка (депутат залишився в залі засідань через подальший розгляд питання його виборців, але не голосував) Сапожко вирішив «пошукати можливість» як з 52 мільйонів гривень виділити 1,5 млн хоча б на початок її проектування.

Результатом доводів, аргументів і умовлянь стало голосування за внесення змін у відповідний пункт щодо виділення додаткових 1,5 млн грн на перший етап проектування школи по вул.Симоненка. За – 23 депутати. До речі, попри те, що ініціативу стосовно проекту школи проявили депутати «Солідарності», а раніше на необхідності побудови школи багато разів наполягали представники Демальянсу та «Самопомочі», депутатам «коаліції мера» вистачило нахабства дорікнути депутатам «демократичних сил», які залишили залу на знак протесту після зриву голосування за запровадження закупівель товарів та послуг через систему ProZZoro з певного допорогового рівня.