Вівторок, Грудень 27, 2016 - 16:14

Вперше в Україні - Спортивна ліга милосердя «Інна-Бровари»

Більше двох років  діє Благодійний Фонд «Інна», створений для допомоги онкохворим. Один з напрямків  роботи, який стартував у Броварах, -  Спортивна ліга милосердя «Інна- Бровари». Діяльність саме у такому форматі до цього в Україні не була відомою.

  • Наш благодійний фонд  організовує фестивалі, концерти, ярмарки. А тепер ми вирішили працювати ще й у царині спорту, - розповідає засновник Фонду «Інна» Віталій Чучеров. – Ідею  підтримав відділ спорту та молоді Броварської міськради. Приємно, що ініціатором та головним організатором першого  заходу в рамках Спортивної ліги милосердя  стали дівчатка та хлопці з молодіжної громадської організації «МОБІ». Зокрема, Марина Рубайло.

Ідея провести змагання зі стритболу була втілена 18 грудня.  Турнір гостинно прийняла  спортивна  зала  міської школи №7. У ньому взяли участь 4 жіночих команди  та 7 чоловічих. Загалом  - близько  50 учасників з Києва, Броварів, Броварського району, Борисполя, Вишневого.  Жіночу лігу склали: «3 different» (Бровари/Вишневе), «Дівчата Бро» (Бровари), «Котейки» (Бровари).

Чоловічих команд набралося більше – 9 колективів. П‘ять   броварських   команд   – «Hello from morgue», «MOBI BOYS», «Відродження», «Возрождение», «Добрий вечір», київська Stifler», «Simple Team» (Бориспіль/Київ), «Дикі вепри» (Вишневе) та БК «Калита» (Броварський район).

 У жінок перемогу здобула команда, за яку грали любителі баскетболу з Вишневого та Броварів, - «3 different». А от у чоловіків кращим став колектив «Stifler» з Києва.

Спонсорами першого турніру у рамках Спортивної ліги милосердя  стали кафе «Піца-Челентано» (Бровари),  Магазин спортивного харчування «FitMASS», компанії  «BISTFOR», рекламному агентству «Ідея», Фонд «Лівобережна Київщина».   

Результатом  цієї благодійної акції стали зібрані учасниками   майже 2400 гривень. Всі ці кошти підуть на допомогу онкохворим.

  • Це лише початок діяльності Спортивної ліги, - наголошує пан Віталій. – Ми не тільки популяризуємо спорт, що теж дуже важливо. Також доносимо до населення інформацію, що люди, котрі дружать з фізичною культурою та спортом, хворіють на рак набагато менше. Приємно, що вже перший турнір підтримали спонсори, що ліга надходить відгук у небайдужих людей.У  січні ми проведемо наступні змагання. Це буде волейбольний турнір. Плануємо ж організовувати змагання з багатьох видів спорту.  І щоразу учасники дійства збиратимуть благодійній кошти на лікування хворим на онко.

Анатолій Черкаський