Середа, Грудень 28, 2016 - 16:00

Три турніри у Бобрику пам’яті відомих людей

Фізкультурно-спортивний клуб Завєдєєвих , який діє на базі Бобрицької ЗОШ, провів 24 і 25 грудня  три турніри. У суботу змагалися школярі Броварщини. Змагання присвячувалися пам’яті  колишнього начальника районного відділу освіти Сергія Лукашевича.

Відбувся турнір з настільного тенісу та гирьового спорту. Загалом  боротьбу вели 9 команд із 6 шкіл. Юні майстри маленької ракетки суперничали за призові місця у  двох вікових категоріях. Серед команд 8 класів і молодших перші три місця розподілилися таким чином:

1. Зазимський НВК

2. Великодимерський НВК

3. Світильнянський НВК

Серед команд 9-11 класів:

1. Великодимерський НВК

2. Бобрицька ЗОШ

3. Зазимський НВК.

Щоб здобути перемогу у гирьовому спорті потрібно були за 1 хвилину  зробити найбільшу кількість ривків 16-кілограмової гирі.

Найсильнішими тут виявилися  школярі з Великої Димерки, на другому місці фінішувала команда з Требухова, третій результат у хлопців з Гоголева.

Наступного дня  тут же пройшов відкритий особистий турнір з настільного тенісу пам’яті Олександра Чігвінцева, заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР з лижних гонок.

Дівчата змагалися у двох вікових групах. Серед молодших за тенісним столом не було рівних Яні Крук з Бобрика, серед старших перемогла Анастасія Семенчук, котра представляла Заворичі.

Більша кількість учасників приїхали для участі у чоловічих змаганнях. Тому змагання проходили у трьох вікових групах. Ось хто став переможцем:  молодші – Андрій Улещенко (Зазим’я), старші – Давид Приходько (Бобрик).  Серед найстаршої вікової групи всіх суперників здолав 70-річний майстер настільного тенісу, тренер  із Зазим’я Олександр Кушнір.

  • Я дуже вдячний всім, хто протягом цих двох днів підтримав нас у намаганні згадати добрим словом людей, котрі залишили дуже помітний  слід в історії Броварщини та добре, з користю провести вільний час, - наголосив Анатолій Завєдєєв. -  Турніри пройшли вдало  ще й завдяки спонсорам.

Підтримали проведення бобрицьких турнірів пам’яті Сергія Лукашевича та Олександра Чігвінцева Галина та Роман Шибіко, депутат Броварської райради. Завдяки цьому  переможці та призери отримали дипломи, медалі та пам’ятні призи.

Анатолій Дніпровий