Вівторок, Січень 10, 2017 - 20:28

Родзинкою свята стало протистояння команд батьків та дітей

Чимало цікавих спортивно-розважальних подій відбулися у Броварах вже наприкінці року минулого. Одне з них особливе. Так, у спортивному залі школи №3  громадська організація «МОБІ» зініціювала та провела Зимовий Кубок з баскетболу, присвячений Дню Святого Миколая.

У цікавому форматі змагань брали участь команди хлопчиків та дівчаток «МОBI Little», збірна 3-ї школи , броварська збірна хлопчиків 2002-2003 років народження. Яскравою родзинкою  у спортивно-розважальному святі стала присутність та участь  збірної батьків та групи підтримки МОБІ. Надзвичайно позитивні та незабутні емоції викликав поєдинок, де команді батьків протистояла збірна їхніх  дітей.

Всього було вдосталь – напружене протистояння,  красиві комбінації, влучні кидки. І головне – панував чудовий  настрій як у дітей, так і у їхніх батьків.

Словом, організатори стверджують, що свято вдалося, воно носило навіть родинний характер.  Ініціатори також завдячують за допомогу у проведенні цього заходу Благодійному фонду розвитку громад «Лівобережна Київщина».