Четвер, Вересень 10, 2015 - 17:21

Олег Іваненко: «Я свій вибір зробив»

Шановні мої земляки – броварчани!

До вас звертаюсь я, Іваненко Олег Валерійович, корінний броварчанин, який народився і виріс у нашому чудовому місті. Місті, яке я люблю всім серцем! На розвиток, розбудову та становлення Броварів я скеровую свої зусилля вже багато років. Спочатку як параолімпієць, чемпіон із плавання, рекордсмен світу – прославляючи місто на змаганнях найвищого рівня. Далі – як громадський діяч, добиваючись рівних прав та можливостей для людей з інвалідністю, створюючи заради цієї мети реабілітаційні центри та проводячи численні заходи. Останні роки – як депутат Броварської міської ради, відстоюючи інтереси броварчан, займаючи принципову позицію з найболючіших питань розвитку міста.

За свої вчинки, обсяги проробленої роботи, власні рішення мені не соромно дивитися людям у вічі, але відчуваю і розумію, що можу зробити ще більше, бути ще більш корисним для своєї громади.

25 жовтня нинішнього року відбудуться вибори до місцевих та обласних рад.

Кожен із вас прийде на виборчі дільниці, щоб своїм голосом визначити подальший розвиток нашого міста. І це не просто чергові вибори, а важливий і значущий момент, коли ми обиратимемо своє майбутнє.

Але перш за все ми хочемо миру та добробуту на рідній землі, хочемо жити в розвиненому суспільстві, дати достойну освіту своїм дітям, мати стабільний заробіток, соціальні гарантії та забезпечену старість.

Україна долає складний шлях своєї незалежності, адже боротьба за неї триває. У 1991 році ми її вибороли. Під час Революції Гідності підтвердили свій вибір. Настав час її втримати.

На превеликий жаль, частина нашої землі окупована, ми ведемо війну на сході країни, наші герої продовжують гинути за свободу. В ці тяжкі часи ми чекаємо рішучих дій від всенародно обраного керівництва держави, корінних реформ, подолання корупції, утвердження справедливості.

Країна має вже досягнення – свободу слова, нову поліцію, певні кроки щодо децентралізації влади. Але цього недостатньо для докорінних, а головне – незворотних змін. Вкрай потрібні негайне реформування судової системи, системи охорони здоров’я, вдосконалення системи оподаткування та зборів, підняття соціальних стандартів та багато іншого. «Верхи» з цією задачею справляються, м’яко кажучи, не дуже вдало. Чи можемо ми на місцях змінити ситуацію? Переконаний, що так. В першу чергу, беручи на себе відповідальність – через механізм місцевих виборів обираючи професійних, талановитих, чесних та відданих місту та справі людей.

Саме таку можливість запропонував мені БПП «Солідарність», і я погодився очолити місцевий осередок партії – заради участі у відборі кандидатів у депутати до місцевих рад, щоб унеможливити потрапляння до списків одіозних фігур.

Сьогодні я пішов на цей відповідальний крок з багатьох причин. Як я вже казав, я народився і постійно проживаю в Броварах, тут я працюю. Як депутату міської ради мені вдалося познайомитися глибше зі специфікою міста, накреслити плани, які сприятимуть соціально-економічному, культурно-освітньому і спортивному розвитку мого міста.

Свою увагу планую зосередити на низці соціальних питань, від вирішення яких залежатиме здоров’я та благополуччя броварчан. Сприятиму покращенню матеріально-технічної бази навчальних закладів та закладів охорони здоров’я, культури, спортивних установ. Свою діяльність депутата я вбачаю в тісній співпраці з виборцями, з громадою. Докладу максимум зусиль для забезпечення прозорості і відкритості своєї депутатської діяльності,а також підзвітності та підконтрольності своїм виборцям.

Мені добре відомі проблеми мого виборчого округу, я небайдужий до них, і разом ми зможемо їх вирішити.

Якщо ми оберемо до міської, обласної ради, на посаду мера чесних, відповідальних людей, які в подальшому зможуть приймати правильні рішення на місцевому рівні, то забезпечимо процвітання нашого рідного міста.

Прозорі тендери, чесні аукціони, преференції малому та середньому бізнесу (спрощення його реєстрації та ведення), ефективне витрачання коштів бюджету на розвиток, інфраструктурні проекти, соціальну сферу, спорт, молодіжні програми, а також унеможливлення хабарів та відкатів дозволять у стислі терміни змінити місто на процвітаюче та успішне. Маючи успіхи на місцях нескладно буде позиціонувати себе як приклад до наслідування. Я глибоко переконаний, що єдиною надією на розвиток країни є зміцнення демократичних принципів життя громади та кожного окремого громадянина, а також можливість їх впливу на владу.

Змінюючись самі та змінюючи світ навколо себе ми змусимо центральну владу так само рухатися шляхом перетворень. Нова виборча система побудована таким чином, що ви зможете обирати не лише партію, а й конкретну людину, тож завдяки внутріпартійній конкуренції депутатами будуть обрані найкращі.

Вся моя діяльність за п’ять років була під вашою увагою. Я завжди намагався жити і живу за принципами, які сповідують мої батьки: чесність, порядність, допомога людям. І я твердо обіцяю, що буду вас слухати і намагатимусь допомагати вам в межах своїх повноважень.

Я вірю в мудрість моїх земляків і в те, що ми не помилимось. Я свій вибір зробив, підтримавши БПП «Солідарність», прекрасно розуміючи, що на мене ляже тягар загальнодержавних недопрацювань. Але я не боюсь відповідальності. Переконаний, що, розпочавши з себе на місцевому рівні, ми досягнемо загального розвитку, станемо успішними.

Сподіваюсь на вашу підтримку.

Ваш Олег Іваненко.