Понеділок, Травень 16, 2016 - 18:51

Мер ділить шкуру невбитого ведмедя: грошей на парк «Перемога» ще немає

Кабмін ще не виділив з державного бюджету 9 млн грн на парк «Перемога» у Броварах.
Кабмін ще не виділив з державного бюджету 9 млн грн на парк «Перемога» у Броварах.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ще не встигло виділити 9 млн грн, як Ігор Сапожко вже влаштовує обговорення про те, як їх витратити.

11 травня після засідання Кабміну стало відомо, що у проекті розпорядження «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році» НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО фінансування реконструкції парку «Перемога» в місті Бровари. Натомість у проекті залишили фінансування капітального ремонту приміщення під ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) в розмірі 4 млн грн.

На сайті Мінрегіону зазначено, що на засіданні уряду вже прийнято розпорядження Кабміну, до якого включено 219 проектів обсягом в 1 млрд грн (10 областей + Київ). Парку «Перемога» серед зазначених проектів НЕМАЄ. А от чи з’явиться? Наразі не відомо…

А поки пан Сапожко налаштований оптимістично, і збирає 17 травня круглий стіл на тему «Ідеї по модернізації та оновленню парку «Перемога» у приміщенні броварського виконкому.

Нагадаємо, 21 квітня депутати Броварської міської ради підтримали зміни до міського бюджету, згідно з якими передбачається співфінансування реконструкції парку «Перемога» на суму 18 мільйонів гривень – місто Бровари погодилося виділити з власного бюджету 9 мільйонів гривень, і ще 9 мільйонів повинно було надійти з державного фонду регіонального розвитку.