Вівторок, Жовтень 18, 2016 - 16:31

Додаткові 30 робочих місць, відрахування до місцевого бюджету

Елеватор може бути і таким
Під час закладання капсули
Голова Калитянської ОТГ Олексій Христинченко
  • Елеватор може бути і таким
  • Під час закладання капсули
  • Голова Калитянської ОТГ Олексій Христинченко
У Заворичах Броварського району будуватиметься елеватор

18 жовтня  у Заворичах, що входить до Калитянської об’єднаної територіальної громади (КОТГ), по вулиці Вокзальній була закладена капсула на знак початку будівництва нового елеватора. «Зрозуміло, для нас це важливо, бо йдеться про суттєве розширення нашого бізнесу, - сказав в  телефонному інтерв’ю нашому сайту директор ТОВ «Заворичі» Ігор Гапоненко. – Наш майбутній елеватор буде розрахований на одночасне зберігання   30 тисяч тонн зерна, але в майбутньому ми будемо збільшувати його потужності до 60 тисяч тонн. Ми будемо надавати послуги й іншим структурам на зберігання, сушку та чистку зерна. Будівництво фактично вже розпочинаємо одразу,  і сподіваємось, що його спорудження не триватиме більше року.»

Місце розташування об’єкту вибране не випадково. Є на це кілька причин – Заворичі розташовані як би в центрі шести господарств у Київській та Чернігівській області, що входять до агрохолдингу. Одне з них безпосередньо функціонує у цьому населеному пункті. Ще одна суттєва причина – тут є залізнична гілка, що дозволяє співпрацювати з крупними зернотрейдерами, які транспортують продукцію переважно залізничним транспортом. До речі, на урочистому закладенні капсули  були присутні представники майбутніх партнерів ТОВ «Заворичі» щодо майбутньої роботи з потужностями нового елеватора, зокрема, представники Миронівського хлібокомбінату.

  • Для нас сьогоднішня подія має надзвичайно велике значення, - прокоментував початок будівництва елеватора голова КОТГ Олексій Христинченко. – Це перша ластівка у нашій громаді вкладення  інвестицій  в економічну галузь нашої громади. Йдеться про новий рівень відрахування до бюджету, оскільки підприємство юридично зареєстровано тут. І йдеться також про створення нових робочих місць. Зрозуміло, що депутатський корпус громади, його керівництво максимально сприяли тому, аби будівництво розпочалося якнайшвидше.

Ігор Гапоненко повідомив також, що виробничий процес на заворичському елеваторі буде організований з використанням сучасних технологій, буде максимально комп’ютеризований. Уведення в експлуатацію нового об’єкту дозволить створити до 30 додаткових робочих місць, що для даного регіону є вкрай важливим.

Анатолій Дніпровий